Світлодіодні лампи TORSSEN серії Ultra Red створені на базі кращих матеріалів і комплектуючих, чіп корейської компанії CSP забезпечує максимальну світловіддачу при скромних 30Вт. Двоконтурна система охолодження включає в себе пасивний радіатор і активний вентилятор. Завдяки новітній електронній системі стабілізації напруги і температури, лампи TORSSEN серії Ultra Red стабільно працюють в будь-яких погодних условіях.Лампа має мініатюрний розмір що спрощує самостійну установку лампи в фару автомобіля, мототехніки або вантажного автомобіля. Вбудований адаптер CAN BUS дозволить встановити лампи в автомобілі обладнані бортовою системою контролю згорілої лампи (AUDI, VW, Mercedes Benz, Peugeot, Skoda і т.д.) Технічні характеристики: < ; p> • Потужність 30 W • Напруга DC 9-36 V • Світлова температура 5000К • Інтелектуальна система охолодження з використанням безшумного вентилятора і пасивного радіатора • Підвищена яскравість діодів (максимальний світловий потік досягає 4000 Лм на кожну лампу); • Матеріал корпусу: авіаційний алюміній + мідна пластина • Клас захисту IP67 • Гарантія - 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 30 Вт |
| Цоколь | H3 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | світлодіодні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | збільшена світловіддача |
| Кольорова температура | 5000K |
| Комплектація | 2 лампи, гарантійний талон, інструкція |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Напруга | 9-36В |
| Призначення | Фари головного світла, фари ближнього і дальнього світла, Рефлекторні блок-фари |
| Світлова температура | 4000Лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 887 ₴


