Це лампи нового покоління серії EXPERT зі збільшеною світловіддачею і яскравістю світіння. Колба виконана з кварцового скла що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванні променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраве світлове пляма на великій відстані забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху і мокру погоду Технічні характеристики: • Цоколь: D2S (PK32d -2) • Яскравість: 3200lm • Температура світіння: 5000K • Потужність: 35W • серія: Expert У комплекті 1 лампа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 35 Вт |
| Цоколь | D1S |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Expert |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20200070 |
| Тип | ксенонові |
| Додаткові характеристики | збільшена світловіддача |
| Кольорова температура | 5000K |
| Комплектація | В комплекті 1 лампа |
| Кількість ламп в упаковці | 1 |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | Фари головного світла, фари ближнього і дальнього світла, Рефлекторні блок-фари |
| Світловий потік | 3200 |
| Тип лампи | D1S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 304 ₴




