


Ксенонова лампа TORSSEN PREMIUM D1S + 100% 5000K metal (20200096)
- В наявності
- Код: 20200096
624 ₴
500 ₴
+380 (96) 142-14-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатні ксенонові лампи TORSSEN PREMIUM Ultra Red +100% це лампи нового покоління серії PREMIUM зі збільшеною світловіддачею та яскравістю свічення. Колба виконана з кварцового скла, що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванню променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраву світлову пляму на великій відстані, забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху та мокру погоду. Технічні характеристики: • Цоколь: D1S (PK32d-2) • Яскравість: 3200lm • Температура свічення: 5000K • Потужність: 35W • Серія: PREMIUM У комплекті 1 лампа. Гарантія 24міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип лампи | D1S |
| Цоколь | D1S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20200096 |
| Тип | ксенонові |
| Кольорова температура | 5000K |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴


