
Ксенонова лампа TORSSEN PREMIUM HB4 + 100% 5000K metal (20200123)
- В наявності
- Код: 20200123
271 ₴
217 ₴
+380 (96) 142-14-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ксенонова лампа TORSSEN PREMIUM HB4 + 100% 5000K metalЕто лампи нового покоління серії PREMIUM зі збільшеною світловіддачею і яскравістю світіння. Колба виконана з кварцового скла що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванні променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраве світлове пляма на великій відстані забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху і мокру погодуТехніческіе характеристики: • Цоколь: HB4 • Яскравість: 3200lm • Температура світіння: 5000K • Потужність: 35W • Серія: PREMIUMВ комплекті 1лампа. Гарантія 18мес
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип лампи | HB4 |
| Цоколь | HB4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20200123 |
| Тип | ксенонові |
| Кольорова температура | 5000K |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 ₴


