Штатні ксенонові лампи TORSSEN Ultra Red D1SЕто лампи нового покоління серії Ultra Red зі збільшеною світловіддачею і яскравістю світіння. Колба виконана з кварцового скла що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванні променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраве світлове пляма на великій відстані забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху і мокру погодуТехніческіе характеристики: • Цоколь: D1S (PK32d-2) • Яскравість: 3200lm • Температура світіння: 5000K • Потужність: 35W • Серія : Ultra RedВ комплекті 1лампа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 35 Вт |
| Цоколь | D1S |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | S50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20200126 |
| Тип | ксенонові |
| Кольорова температура | 5000K |
| Напруга | 12 В |
| Тип лампи | D1S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 666 ₴



