Штатні ксенонові лампи TORSSEN Ultra Red D2SЕто лампи нового покоління серії Ultra Red зі збільшеною світловіддачею і яскравістю світіння. Колба виконана з кварцового скла що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванні променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраве світлове пляма на великій відстані забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху і мокру погодуТехніческіе характеристики: • Цоколь: D2S (P32d-2) • Яскравість: 3200lm • Температура світіння: 4300K • Потужність: 35W • Серія : Ultra RedВ комплекті 1лампа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 35 Вт |
| Цоколь | D2S |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | S50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20200131 |
| Тип | ксенонові |
| Кольорова температура | 4300K |
| Напруга | 12 В |
| Тип лампи | D2S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴




