Ксенонова лампа TORSSEN Ultra Red HB3 + 50% 4300K ceramic (20200152)
- В наявності
- Код: 20200152
198 ₴
158 ₴
+380 (96) 142-14-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ксенонові лампи TORSSEN Ultra Red HB3Ето лампи нового покоління серії Ultra Red зі збільшеною світловіддачею і яскравістю світіння. Колба виконана з кварцового скла що значно зменшує дію УФ-променів на рефлектор. Завдяки чіткому фокусуванні променя, лампи TORSSEN створюють максимально яскраве світлове пляма на великій відстані забезпечуючи безпечне водіння автомобіля в суху і мокру погодуТехніческіе характеристики: • Цоколь: HB3 • Яскравість: 3200lm • Температура світіння: 4300K • Потужність: 35W • Серія: Ultra RedВ комплекті 1лампа .Гарантія 18мес
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 35 Вт |
| Цоколь | HB3 |
| Тип лампи | HB3 |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20200152 |
| Тип | ксенонові |
| Кольорова температура | 4300K |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴


