Світлодіодні лампи TORSSEN Light DRL + поворот P21W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип лампи | P21W |
| Цоколь | P21W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20200202 |
| Тип | світлодіодні |
| Додаткові характеристики | ДГЗ + поворот |
| Кольорова температура | 6000К / 3400 к |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Напруга | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 443 ₴



