Висоопроізводітельние Світлодіодні лампи з Втроенная CAN BUS адаптером обходу опитування бортового комп'ютера призначені для заміни ламп підсвічування салону, габаритних вогнів, поворотів, підсвічування номера, стоп-сигналу і т.д. Місце установки: габарит, салон, підсвічування номера Установка в понад 90% автомобілів з бортовим комп'ютером опитування згорілої лампи Тип лампи: T10 (W5W) Canbus: Є Тип цоколя: W2.1x9.5d Chip: 1860 Робоча напруга: 12 Вольт Потужність: 5 Ватт Світлова температура: 6000 кельвінів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 5 Вт |
| Тип лампи | W5W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2021987 |
| Тип | світлодіодні |
| Кольорова температура | 6000 К |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | Габаритні вогні, Денні ходові вогні, Індикаторні лампи |
| Світловий потік | 400 |
| Цоколь | W2.1×9.5d |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴







