Світлодіодні лампи TORSSEN P21W (1156) White 8W (Комплект 2шт) Сигнальні лампи нового покоління від компанії TORSSEN відрізняються підвищеною потужністю, збільшеним світловим потоком до + 300%. Конструкція ламп міцна, стійка до ударів і вібрацій, а так само з хорошою теплопровідністю що забезпечує довгий термін служби. Лампа габарит, стоп Тип лампи: Р21W Т Тип цоколя : W3x16d Робоча напруга: 12 Вольт Потужність: 8 Ватт Chip: SMD Samsung Світлова температура: 6000 кельвінів Св. потік: 450Люмен Робоча температура: -40С - + 80С Термін служби: 30000 годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 8 Вт |
| Цоколь | P21W |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2021988 |
| Тип | світлодіодні |
| Кольорова температура | 6000 К |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | габаритні вогні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 571 ₴



