Світлодіодні лампи TORSSEN WY21W Yellow 8W (Комплект 2шт) Сигнальні лампи нового покоління від компанії TORSSEN відрізняються підвищеною потужністю, збільшеним світловим потоком до + 300%. Конструкція ламп міцна, стійка до ударів і вібрацій, а так само з хорошою теплопровідністю що забезпечує довгий термін служби. Лампа габарит, стоп Тип лампи: WY21W Робоча напруга : 12 Вольт Потужність: 8 Ватт Chip: SMD Samsung Світлова температура 3400 кельвінівСв.поток: 450Люмен Робоча температура: -40С - + 80С Термін служби: 30000 годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 8 Вт |
| Цоколь | WY21W |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2021984 |
| Тип | світлодіодні |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | габаритні вогні |
| Світлова температура | 3400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 572 ₴



