Світлодіодні лампи TORSSEN PREMIUM Pro D4S 40W Світлодіодні лампи TORSSEN серії Premium Pro створені спеціально для заміни заводських ламп серії D4S і підключення до штатного блоку ксенону. Дані лампи використовуються замість ксенонових ламп підключаючись безпосередньо до оригінального штатному блоку розпалювання ксенонової лампи автомобіля. Модернізований led чіп забезпечує максимальну світловіддачу при скромних 40Вт. Двоконтурна система охолодження включає в себе пасивний радіатор і активний вентилятор. Завдяки новітній електронній системі стабілізації напруги і температури, лампи TORSSEN стабільно працюють в будь-яких погодних условіях.Лампа має мініатюрний розмір що спрощує самостійну установку лампи в фару автомобіля. Вбудований адаптер CAN BUS дозволить встановити лампи в автомобілі обладнані бортовою системою контролю згорілої лампи (AUDI, VW, Mercedes Benz, Peugeot, Skoda і т.д.) Технічні характеристики:Тип підключення: PIN to PIN до заводського блоку розпалюванняЦоколь D4SПотужність 40 WНапруга DC 9& ndash; 36 VСвітлова температура 6000КІнтелектуальна система охолодження з використанням безшумного вентилятора і пасивного радіатора Підвищена яскравість діодів 7000Лм (максимальний світловий потік досягає 3500 Лм на кожну лампу);Клас захисту IP67 Гарантія& ndash; 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 40 Вт |
| Цоколь | D4S |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2021953 |
| Тип | світлодіодні |
| Кольорова температура | 6000K |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | Фари ближнього і дальнього світла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 440 ₴




