

Світлодіодні лампи TORSSEN Pro P21W (+1156) white 5W (Комплект 2шт)
- В наявності
- Код: 2021861
1 443 ₴
1 154 ₴
+380 (96) 142-14-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні лампи TORSSEN Pro P21W (1 156) white 5W (Комплект 2шт) Сигнальні лампи нового покоління від компанії TORSSEN відрізняються підвищеною потужністю, збільшеним світловим потоком до + 300%. Конструкція ламп міцна, стійка до ударів і вібрацій, а так само з хорошою теплопровідністю що забезпечує довгий термін служби. Лампи призначені для заміни ламп підсвічування салону, габаритних вогнів, поворотів, підсвічування номера, стоп-сигналу і т. д. Місце установки: габарит, салон, підсвічування номера, стоп сигнал Тип лампи: P21W Цоколь: +1156 Робоча напруга: 12 Вольт Потужність: 5Вт Ватт Chip: SMD Samsung Світлова температура: 6000КСв.поток: 600Люмен Робоча температура: -40С - + 80С Термін служби: 30000 годин Гарантія: 12 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 5 Вт |
| Цоколь | P21W |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2021861 |
| Тип | світлодіодні |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | габаритні вогні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 154 ₴


