Світлодіодні лампи TORSSEN Pro P21W (1 156) White CAN BUS 12W (Комплект 2шт) Високопродуктивні Світлодіодні лампи з вбудованим CAN BUS адаптером обходу опитування бортового комп'ютера призначені для заміни ламп габаритних вогнів, ДГЗ, задній хід, стоп сигнал Місце установки: габаритні вогні, ДГЗ, задній хід, стоп сигнал Установка в понад 90% автомобілів з бортовим комп'ютером опитування згорілої лампи Тип лампи: P21W Canbus: Є Тип цоколя: одна тисяча сто п'ятьдесят-шість Діод: SMD Samsung Світловий потік: 1200Люмен Робоча напруга: 12 Вольт Потужність: 12 Ватт Світлова температура: 6000К кельвінів Робоча температура: -40С - + 80С Термін служби: 30000 годин Комплектація: лампа 2шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 21 Вт |
| Цоколь | P21W |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2021847 |
| Тип | світлодіодні |
| Кольорова температура | 6000 К |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | габаритні вогні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 276 ₴




