
Світлодіодні лампи TORSSEN Pro P21W / 5W (1157) white / amber 4W / 5W (Комплект 2шт)
- Немає в наявності
- Код: 2021853
2 109 ₴
+380 (96) 142-14-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодні лампи TORSSEN Pro P21W / 5W (+1157) white / amber 4W / 5W (Комплект 2шт) Сигнальні лампи нового покоління від компанії TORSSEN відрізняються підвищеною потужністю, збільшеним світловим потоком до + 300%. Конструкція ламп міцна, стійка до ударів і вібрацій, а так само з хорошою теплопровідністю що забезпечує довгий термін служби. Лампи призначені для установки в фару з використанням в якості ДГЗ + поворот Тип лампи: P27 / 7W Цоколь: 1157 Отримати Робоча напруга: 12 Вольт Потужність: 4Вт + 5Вт Ватт Chip: SMD Samsung Світлова температура : 6000К + 3400КСв.поток: 600Люмен + 450Люмен Робоча температура: -40С - + 80С Термін служби: 30000 годин Гарантія: 12 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 5 Вт |
| Цоколь | P21W |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2021853 |
| Тип | світлодіодні |
| Кольорова температура | 6000 К + 3400 К |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | габаритні вогні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 109 ₴


