


Світлодіодні лампи TORSSEN Pro P21W / 5W (+1157) white / amber Can Bus 21W / 21W (Комплект 2шт)
- В наявності
- Код: 2021845
3 219 ₴
2 575 ₴
+380 (96) 142-14-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні лампи TORSSEN Pro P21W / 5W (1157) white / amber Can Bus 21W / 21W (Комплект 2шт) Високопродуктивні Світлодіодні лампи з вбудованим CAN BUS адаптером обходу опитування бортового комп'ютера призначені для заміни ламп ДГЗ + покажчика повороту Місце установки: ДГЗ + покажчик повороту Установка в понад 90% автомобілів з бортовим комп'ютером опитування згорілої лампи Тип лампи: P21W / 5W Canbus: Є< ; br /> Тип цоколя: 1157 Отримати Діод: SMD Samsung Світловий потік: 1200Люмен Робоча напруга: 12 Вольт Потужність: 28Вт + 5Вт Ватт Світлова температура: 6000K + 3400К кельвінів Робоча температура: -40С - + 80С Термін служби: 30000 годин Комплектація: лампа 2шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 5 Вт |
| Цоколь | P21W |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2021845 |
| Тип | світлодіодні |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | габаритні вогні |
| Світлова температура | 6000K+3400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 575 ₴


