
Світлодіодні лампи TORSSEN Pro P21W / 5W (1157) white / white 4W / 5W (Комплект 2шт)
- Немає в наявності
- Код: 2021859
1 443 ₴
+380 (96) 142-14-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодні лампи TORSSEN Pro P21W / 5W (+1157) white / white 4W / 5W (Комплект 2шт) Сигнальні лампи нового покоління від компанії TORSSEN відрізняються підвищеною потужністю, збільшеним світловим потоком до +300 %. Конструкція ламп міцна, стійка до ударів і вібрацій, а так само з хорошою теплопровідністю що забезпечує довгий термін служби. Лампи призначені для заміни ламп габаритних вогнів + ДГЗ, ДГЗ, задній хід, стоп сигнал Місце установки: габаритні вогні, ДГЗ, задній хід, стоп сигнал Тип лампи: P21W / 5W Цоколь: 1157 Отримати Робоча напруга: 12 Вольт Потужність : 4Вт + 5Вт Ватт Chip: SMD Samsung Світлова температура: 6000К + 6000КСв.поток: 450Люмен + 600Люмен Робоча температура: -40С - +80 Термін служби: 30000 годин Гарантія: 12 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 5 Вт |
| Цоколь | P21W |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2021859 |
| Тип | світлодіодні |
| Кольорова температура | 6000 К + 6000 К |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | габаритні вогні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 443 ₴


