Світлодіодні лампи TORSSEN Pro W21W (7440) Yellow Can Bus 12W (Комплект 2шт) Високопродуктивні Світлодіодні лампи з вбудованим CAN BUS адаптером обходу опитування бортового комп'ютера призначені для заміни ламп покажчика повороту Місце установки: покажчик повороту Установка в понад 90% автомобілів з бортовим комп'ютером опитування згорілої лампи Тип лампи: W21W Canbus: Є Тип цоколя: 7440< ; br /> Діод: SMD Samsung Світловий потік: 1200Люмен Робоча напруга: 12 Вольт Потужність: 12 Ватт Світлова температура: 3400К кельвінів Робоча температура: -40С - + 80С Термін служби: 30000 годин Комплектація: лампа 2шт Гарантія: 12 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 12 Вт |
| Цоколь | W21W |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2021848 |
| Тип | світлодіодні |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Призначення | габаритні вогні |
| Світлова температура | 3400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 276 ₴




