


Світлодіодні лампи TORSSEN PREMIUM Pro HB3/9005 45W CAN BUS
- В наявності
- Код: 21212494
3 053 ₴
2 442 ₴
+380 (96) 142-14-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні лампи TORSSEN PREMIUM Pro є потужними та яскравими світлодіодними лампами створені на базі чіпа Lattice Power світловим потоком 7000Люмен. Світлодіод забезпечує максимальну світловіддачу при стабільній роботі без перегріву та шкоди для рефлектора фари. Двоконтурна система охолодження має пасивний радіатор та активний вентилятор. Завдяки новітній інтелектуальній електронній системі стабілізації напруги та температури, лампи TORSSEN стабільно працюють у будь-яких погодних умовах при температурі від -400С до +800С. Лампа має мініатюрний розмір, що спрощує самостійну установку лампи в фару автомобіля або мототехніки. д.) Технічні характеристики: • Потужність: 45 W • Чіп: Lattice Power • Напруга: DC 9–16 V • Світлова температура: 6000K • Інтелектуальна система охолодження з використанням безшумного вентилятора та пасивного радіатора • Підвищена яскравість діодів,комплект з 2 ламп забезпечує світловий потік 7000Лм ближнє світло або 7000Лм дальнє світло • Матеріал корпусу: авіаційний алюміній+мідна пластина+2 мідні стрижні для більш ефективного відведення тепла • Клас захисту: IP67 • Діапазон робочих температур: -400С до +800С. • Гарантія – 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 45 Вт |
| Цоколь | HB3 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | світлодіодні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додаткові характеристики | збільшена світловіддача |
| Діапазон робочих температур | -40С до +80С |
| Клас захисту | IP67 |
| Кольорова температура | 6000K |
| Напруга | 9-16В |
| Чіп | Lattice Power |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 442 ₴


