Компонентна акустика MTX TX465S
- В наявності
- Код: 202301465
8 435 ₴
6 748 ₴
+380 (96) 142-14-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компонентна акустика MTX TX465S (16,5 см, 2-смугова, 4 Ом, 80 Вт RMS, пікова потужність 555 Вт) відрізняються винятковою конструкцією, якістю звуку, ефективністю та розміром магніту. Вони роблять неймовірну роботу в оригінальному розташуванні сумісних автомобілів. М'якість і сила, з якою вони відтворюють найкращі записи, є винятковими. Напівпресована паперова мембрана, вкрита кристалами та сріблом, музична та прозора. Магнітна структура на межі розумних можливостей забезпечує разючу динаміку та потужність. 25-міліметровий твітер з м'яким куполом із шовку та неодимового магніту — справжня насолода. Остання характеристика рідко зустрічається в цьому ціновому діапазоні. Частіше зустрічається на моделях у два рази дорожче. Загальні характеристики Тип: Компонентна Типорозмір: 6.5" (16.5 см) Номінальна потужність (RMS): 80 Вт Максимальна потужність: 555 Вт Діапазон відтворюваних частот: 45 – 25000 Гц Чутливість (SPL): 93,5 дБ Опір котушки: 4 Ом ВЧ динамік Діаметр ВЧ: 25 мм Матеріал мембрани: Шовк Матеріал магніту: Неодим НЧ динамік Діаметр котушки НЧ: 25 мм Матеріал підвісу НЧ: Гума Матеріал дифузора НЧ: Целюлоза, посилена скляними мікросферами Матеріал магніту: Ферит Тип кошика НЧ: Штампована сталева Розміри та упаковка Зовнішній діаметр, мм: 167 Установчий діаметр, мм: 143.4 Настановна глибина, мм: 63 Кількість в упаковці: 4 шт. / комплект Офіційна гарантія: 12 міс. Рекомендовані товари до компонентної акустики MTX TX465S Підсилювачі: MTX TX480D TX2275 TX2450
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Тип | Твітер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр ВЧ | 25 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 45- 25000 Гц |
| Зовнішній діаметр, мм | 167 |
| Матеріал дифузора НЧ | Целюлоза |
| Матеріал магніту | Ферріт |
| Матеріал мембрани | Шовк |
| Матеріал підвісу НЧ | Гума |
| Монтажна глибина, мм | 63 |
| Номінальна потужність (RMS) | 80 Вт |
| Офіційна гарантія | 12 мес. |
| Типорозмір | 6,5'' (16,5 см) |
| Чутливість (SPL) | 93,5 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 748 ₴








