Це комплект лазерних світлодіодних Bi-Led лінз генерація 2023 року від TORSSEN. Застосовується для встановлення в рефлекторну фару або заміни заводських лінз. Рівна та чітка світло-тіньова межа забезпечує правильну світлову пляму та виключає засліплення зустрічного транспорту. Покращене фокусування далекого променя забезпечує відмінну оглядовість. Завдяки використанню найновіших алюмінієвих сплавів та компактному компонування корпусу, світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN є дуже легкою та компактною конструкцією, що забезпечує безпроблемну установку та відсутність навантаження на корпус фари автомобіля. Технічні характеристики: Діаметр-3" (76мм); Можливість встановлення з масками для біксенонових лінз з діаметром 3"; Колірна температура: 5500K; Місце встановлення-штатне місце лінзи; Зовнішній контролер LED; Подвійна система охолодження: радіатор+вентилятор Живлення 9-16V; Потужність 54Вт/62Вт; Кількість LED чмпів:2шт+1шт Laser Чіп: Genesis Photonics (Тайвань) Світловий потік: 16000Лм на дві лінзи (8000Лм одна лінза) Гарантія: 24міс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 54 Вт |
| Сумісність з моделлю | Genesis |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Світлодіодні |
| Додаткові характеристики | LED контролер; Подвійна cистема охолодження: радіатор + вентилятор |
| Кольорова температура | 5500K |
| Напруга | 9 В / 16 В |
| Світловий потік | 16000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 425 ₴





