


Світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN 3'' Ultra 8 pro
- В наявності
- Код: 202302961
11 322 ₴
9 058 ₴
+380 (96) 142-14-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це комплект нових світлодіодних призматичних Bi-Led лінз генерація 2023 року від TORSSEN. У конструкції лінз використовується додатково 2 призматичні лінзи для більш широкого та високого променя ближнього та далекого світла. Застосовується для встановлення в рефлекторну фару або заміни заводських лінз. Рівна та чітка світло-тіньова межа забезпечує правильну світлову пляму та виключає засліплення зустрічного транспорту. Покращене фокусування далекого променя забезпечує відмінну оглядовість. Завдяки використанню найновіших алюмінієвих сплавів та компактному компонування корпусу, світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN є дуже легкою та компактною конструкцією, що забезпечує безпроблемну установку та відсутність навантаження на корпус фари автомобіля. Технічні характеристики: Діаметр-3" (76мм); Можливість встановлення з масками для біксенонових лінз з діаметром 3"; Колірна температура: 5500K; Місце встановлення-штатне місце лінзи; Зовнішній контролер LED; Подвійна система охолодження: радіатор+вентилятор Живлення 9-16V; Потужність 55Вт/65Вт; Кількість LED чіпів: 2шт з додатковими призматичними лінзами +1шт основний LED чіп Чіп: Genesis Photonics (Тайвань) Світловий потік: 14000Лм на дві лінзи (7000Лм одна лінза) Гарантія: 24міс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Сумісність з моделлю | Genesis |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Світлодіодні |
| Додаткові характеристики | LED контролер; Подвійна cистема охолодження: радіатор + вентилятор |
| Кольорова температура | 5500K |
| Напруга | 9 В / 16 В |
| Потужність | 55 Вт / 65 Вт |
| Світловий потік | 14000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 058 ₴


