Це комплект світлодіодних Bi-Led лінз генерація 2023 року від TORSSEN. Застосовується для встановлення в рефлекторну фару з цоколем ламп H7/H4/HB3/HB4 або заміни заводських лінз. Рівна та чітка світло-тіньова межа забезпечує правильну світлову пляму та виключає засліплення зустрічного транспорту. Покращене фокусування далекого променя забезпечує відмінну оглядовість. Завдяки використанню найновіших алюмінієвих сплавів та компактному компонування корпусу, світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN є дуже легкою та компактною конструкцією, що забезпечує безпроблемну установку та відсутність навантаження на корпус фари автомобіля. Технічні характеристики: Діаметр-2,5" (63мм); Можливість встановлення з масками для біксенонових лінз з діаметром 3"; Колірна температура: 5500K; Місце встановлення-штатне місце лінзи; Зовнішній контролер LED; Подвійна система охолодження: радіатор+вентилятор Живлення 9-16V; Потужність 50Вт/52Вт; Кількість LED чіпів:2шт Чіп: Genesis Photonics (Тайвань) Світловий потік: 12000Лм на дві лінзи (6000Лм одна лінза) Гарантія: 24міс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Сумісність з моделлю | Genesis |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Світлодіодні |
| Додаткові характеристики | LED контролер; Подвійна cистема охолодження: радіатор + вентилятор |
| Кольорова температура | 5500K |
| Напруга | 9 В / 16 В |
| Потужність | 50 Вт / 52 Вт |
| Світловий потік | 12000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 765 ₴





