Протитуманні BI-LED лінзи TORSSEN Bi Led FOG 2'' white 5500K 45W
- В наявності
- Код: 202304224
9 435 ₴
7 548 ₴
+380 (96) 142-14-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Torssen Bi Led FOG новинка на ринку 2023 року, має універсальний розмір для встановлення в більшість автомобілів у передній бампер. За замовчуванням лінзи працюють у режимі протитуманного світла, додатково активується режим далекого світла. Характеристики: Протитуманні лінзи діаметром 2" з функцією перемикання протитуманного та далекого світла; Призначені для встановлення у передній бампер автомобіля; Світлодіодний чіп: Osram; Температура світла: 5500К; У комплекті виносний вологостійкий драйвер у металевому корпусі; Робоча напруга 9-18 Вольт; Тип конектора: Н8/Н11 Потужність протитуманного/ближнього світла - 36 Ватів, далекого - 45 Ватів; Алюмінієвий корпус з радіатором та ребрами охолодження; Високий стандарт захисту від пилу та вологи - IP67; Стійкість до механічних пошкоджень – IK08; Робоча температура: від -40 до +90 С; Гарантія: 12міс Монтажний кронштейн: універсальний в комплекті, є можливість придбати кронштейн під марки авто Toyota або Nissan.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Сумісність з маркою | Nissan, Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Протитуманні |
| Додаткові характеристики | Алюмінієвий корпус з радіатором та ребрами охолодження |
| Кольорова температура | 5500K |
| Напруга | 9 В / 16 В |
| Потужність | 36 Вт / 45 Вт |
| Цоколь | Н8/Н11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 548 ₴


