Це комплект світлодіодних 2-х чіпових Bi-Led лінз генерація 2024 від TORSSEN. Застосовується для встановлення в рефлекторну фару з цоколем ламп H7/H4/HB3/HB4 або заміни заводських лінз. Рівна та чітка світло-тіньова межа забезпечує правильну світлову пляму та виключає засліплення зустрічного транспорту. Покращене фокусування далекого променя забезпечує відмінну оглядовість. Завдяки використанню найновіших алюмінієвих сплавів та компактному компонування корпусу, світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN є дуже легкою та компактною конструкцією, що забезпечує безпроблемну установку та відсутність навантаження на корпус фари автомобіля. Технічні характеристики: Діаметр: 3" (75мм) Можливість встановлення з масками для біксенонових лінз з діаметром 3" Колірна температура: 5500K Місце встановлення-штатне місце лінзи: Замість лампи H7/H4/HB3/HB4 Вбудований LED контролер Подвійна система охолодження: радіатор+вентилятор Харчування: 9-16V Потужність: 55Вт/75Вт Кількість LED чіпів: 2шт Чіп: Genesis Photonics (Тайвань) Світловий потік: 12000Лм на дві лінзи (6000Лм одна лінза) Гарантія: 24 міс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Сумісність з моделлю | Genesis |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | світлодіодні |
| Кольорова температура | 5500K |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Напруга | 9-16 В |
| Потужність | 55 Вт, 75 Вт |
| Призначення | Фари ближнього і дальнього світла |
| Цоколь | H7, H4, HB3, HB4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 880 ₴






