
Світлодіодні лампи TORSSEN PREMIUM Pro 40W H15 6000K
- В наявності
- Код: 202308673
3 608 ₴
2 886 ₴
+380 (96) 142-14-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкрийте для себе безкомпромісну яскравість та ефективність з лампами TORSSEN — найпотужнішими світлодіодними лампами ! Створені на базі передових корейських чіпів 3570, ці лампи забезпечують вражаючий світловий потік до 4000 лм, гарантуючи максимальну світловіддачу без ризику перегріву та шкоди для рефлектора вашої фари. Лампи з цоколем Н15 розраховані для встановлення в автомобіль в якому дальнє світло і ДХО розрашовані в одній лампі. Основні переваги TORSSEN PREMIUM Pro 40W H15 6000K Неперевершена яскравість: Завдяки інноваційній конструкції, кожна лампа генерує до 4000 лм для дальнього світла забезпечуючи яскраве та чітке освітлення. Розумна система охолодження: Двоконтурна система охолодження включає пасивний радіатор та безшумний вентилятор, що підтримують стабільну роботу в екстремальних умовах. Витривалість у будь-яку погоду: Інтелектуальна система стабілізації напруги та температури дозволяє лампам працювати в діапазоні температур від -40°C до +120°C. Простота установки: Мініатюрний розмір ламп дозволяє легко встановлювати їх в фари автомобілів без додаткових зусиль. Сумісність з CAN BUS: Вбудований адаптер дозволяє використовувати лампи в автомобілях з системою контролю згорілої лампи. Технічні характеристики: Потужність: 40 W Цоколь: Н15 Чіп: 3570 (Корея) Напруга: DC 9–16 V Світловий потік:4000Лм Світлова температура: 6000K Клас захисту: IP67 Матеріал корпусу: авіаційний алюміній, мідна пластина та мідні стрижні Гарантія: 24 місяці TORSSEN PREMIUM Pro 40W H15 6000K — це надійний вибір для тих, хто цінує якість та яскравість. Оновіть освітлення вашого автомобіля і насолоджуйтеся безпекою на дорозі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Потужність | 40 Вт |
| Цоколь | H15 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | світлодіодні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас захисту | IP67 |
| Кольорова температура | 6000K |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Напруга | 9-16В |
| Світлова температура | 4000Лм |
| Чіп | 3570 (Корея) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 886 ₴


