Коаксіальна акустика MTX TR40C (4-дюймова 2-смугова коаксіальна, 45 Вт RMS, пікова потужність 310 Вт) відрізняються якістю звуку, дуже високою потужністю та винятковим оздобленням. Рекомендується використовувати TR40C з невеликим сабвуфером з підсилювачем, таким як MTX RTT8P, RTP8 або RTF10P для посилення низьких частот.Якість динаміка на 2/3 залежить від якості складання. Необхідно ідеально загерметизувати та зміцнити опору з динаміком та дверима. Щоб насолодитися усією якістю звуку, рекомендується використовувати зовнішній підсилювач, такий як TX2275 або TX2450, потужність і музичність якого перетворюють музику. Загальні характеристики Тип: Коаксіальна Типорозмір: 4" (10 см) Номінальна потужність (RMS): 45 Вт Максимальна потужність: 310 Вт Діапазон відтворюваних частот: 65 – 22000 Гц Чутливість (SPL): 90,5 дБ Опір котушки: 4 Ом ВЧ динамік Діаметр ВЧ: 13 мм Матеріал мембрани: Майлар Матеріал магніту: Неодим НЧ динамік Діаметр котушки НЧ: 25 мм Матеріал підвісу НЧ: Гума Матеріал дифузора НЧ: Поліпропілен Матеріал магніту: Ферит Розміри та упаковка Зовнішній діаметр, мм: 116 Установчий діаметр, мм: 93.2 Настановна глибина, мм: 43.6 Кількість в упаковці: 2 шт. (пара) Офіційна гарантія: 12 міс. Рекомендовані товари Рекомендовані підсилювачі: MTX TX2450 TR450 Рекомендовані сабвуфери: MTX RTP8, RTT8P, RTF10P, RTU8P
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Тип | Сабвуфер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр ВЧ | 13 мм |
| Діаметр установки, мм | 93,2 |
| Діапазон відтворюваних частот | 65 - 22000 Гц |
| Зовнішній діаметр, мм | 116 |
| Кількість в пакованні | 2 шт |
| Матеріал дифузора НЧ | Поліпропілен |
| Матеріал магніту | Ферріт |
| Матеріал мембрани | Майлар |
| Матеріал підвісу НЧ | Гумова |
| Монтажна глибина, мм | 43,6 |
| Номінальна потужність (RMS) | 45 Вт |
| Офіційна гарантія | 12 мес. |
| Типорозмір | 4`' (10 см) |
| Чутливість (SPL) | 90,5 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 439 ₴




