Світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN 3'' S34
- В наявності
- Код: 202309583
8 603 ₴
6 882 ₴
+380 (96) 142-14-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN 3`` S34 Переваги, які ви відчуєте одразу Потужний світловий потік Яскраве біле світло з температурою 6000K створює чіткий європейський світловий пучок для правостороннього руху. Живий, насичений промінь підсвітить кожен метр дороги та додасть впевненості під час руху. Безпека та надійність Світловий промінь з правильним розподілом і чіткою світлотіньовою межею не засліплює зустрічний транспорт, відповідає стандартам і підходить для інтеграції в штатні фари. Гібридна система охолодження Поєднання металевого радіатора та ефективного вентилятора забезпечує стабільну температуру LED-чіпів Genesis Photonics (Тайвань) навіть у складних умовах. Технічні характеристики Діаметр лінзи: 3" (76 мм) Сумісність з масками: під 3" Колірна температура: 6000K Місце встановлення: штатне місце лінзи D1S / D2S / D3S / D4S / D5S / D8S тощо врізним способом замість ламп H4 / H11 / H7 / HB3 /HB4 Вбудований LED-контролер Система з 2 діодів та 2 відбивачів; Система охолодження: радіатор + вентилятор Живлення: 9-16В Потужність: 70Вт/80Вт(Постійна потужність 65Вт) LED-чіпи: 12+1 шт., Genesis Photonics Світловий потік: 15 000 Лм (7 500 Лм на одну лінзу) Гарантія: 24 місяці TORSSEN 3`` S34 — це модернізація, яку ви відчуєте з перших метрів. Переходьте на інноваційне та безпечне LED-освітлення нового покоління!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Genesis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | світлодіодні |
| Додаткові характеристики | LED-чіпи: 12+1 шт., Genesis Photonics |
| Кольорова температура | 6000K |
| Напруга | 9-16В |
| Потужність | 70Вт/80Вт |
| Цоколь | D1S / D2S / D3S / D4S / D5S / D8S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 882 ₴









